W czwartek w Urzędzie Gminy Gniezno została otwarta wystawa biograficzno-filatelistycznej poświęcona Józefowi Wybickiemu.
Już za kilka dni w Trzemesznie odbędzie się cykl spotkań i wykładów, dotyczących żydowskiej społeczności, która kiedyś współtworzyła to miasto. Towarzyszyć temu będzie wystawa.
Konferencja „PrzedPolska. Ziemie polskie w okresie plemiennym” to przedsięwzięcie naukowe będące merytorycznym uzupełnieniem wystawy czasowej pod tym samym tytułem. Odbędzie się ona w dniach 29 - 30 września br. w Gnieźnie.
Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna serdecznie zaprasza do udziału w VIII edycji Nocy Bibliotek, która odbędzie się 1 października 2022r o godz. 17.00 w Filii nr 2 przy ul. Staszica 12a, pod hasłem „Z książką na dobre i na złe”.
wtorek, 27 września 2022 08:00

Senioralia już w najbliższy weekend

Od piątku do niedzieli nie tylko na gnieźnieńskich seniorów, ale i pozostałych mieszkańców Gniezna, czekać będzie sporo atrakcji na spędzenie wolnego czasu.
poniedziałek, 26 września 2022 07:54

„Czy pisarzom burczy w brzuchu?”

Biblioteka  Publiczna Miasta  Gniezna po raz pierwszy miała przyjemność gościć pana Wojciecha Widłaka – pisarza opowiadań dla dzieci i młodzieży.
Sobotnia aura, choć może niezbyt wietrzna, to jednak przyciągnęła sporo osób chcących wspólnie puszczać latawce.
W niedzielę 25 września 2022 roku o godzinie 16.00 zapraszamy do Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie, ul. Roosevelta 42 na nabory do grup:
Strona 1 z 264

Ostatnio dodane