Jesteś tutaj:Kultura Drugi pokaz filmu na Wzgórzu Lecha już w sobotę
czwartek, 21 lipca 2022 07:33

Drugi pokaz filmu na Wzgórzu Lecha już w sobotę

  mnopr

W związku z wystawą dotyczącą bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz z okazji 25. rocznicy pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Gniezna, Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaplanowało tzw. “Wakacyjne wieczory z Muzeum”.

Podczas tego wydarzenia, odbył się już pokaz jednego z filmów, dotyczącego kard. Stefana Wyszyńskiego. Teraz organizatorzy zapraszają na Wzgórze Lecha na kino plenerowe, podczas którego zostanie wyświetlony film “Świat według Jana Pawła II” w reż. Piotra Kronobisa z roku 2020.

Pokaz odbędzie się w sobotę 23 lipca 2022 r., o godz. 21:15, plac pomiędzy Katedrą a Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy zainteresowani mieszkańcy i osoby odwiedzające Gniezno. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane