Jesteś tutaj:Kultura Brudny blues i rock’n’roll w Latarni na Wenei
środa, 20 lipca 2022 08:45

Brudny blues i rock’n’roll w Latarni na Wenei

  mn
Brudny blues i rock’n’roll w Latarni na Wenei zdjęcie nadesłane

Plenerowy dom kultury przy jeziorze Jelonek zaprasza na kolejny koncert w letnim sezonie. Tym razem każdy miłośnik retro klimatów w muzyce rockowej i bluesa znajdzie coś dla siebie, ponieważ 21 lipca o godz. 19.00  w Latarni na Wenei wystąpi energetyczny duet Fertile Hump. Wstęp wolny.

Fertile Hump to warszawski duet grający smutne piosenki z pogranicza brudnego rocka i zgniłego bluesa, w którego skład wchodzą Tomek (znany chociażby z The Stubs) i obdarzona charyzmatycznym głosem Magda. Gdy słucha się wokalistki nie można oprzeć się skojarzeń z barwą głosu takich artystek jak Amy Winehouse czy Janis Joplin. Magda gra dodatkowo na gitarze, Tomek na perkusji, oboje śpiewają. Zagrali setki koncertów w całej Europie dając ludziom, brudnego, opartego na bluesie, garażowego rock’n’rolla, w międzyczasie wydając trzy płyty i EP!

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Biennale na Wenecji". Projekt "Biennale na Wenecji" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Kultura - Interwencje. Edycja 2022" Pokaż mniej

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane