poniedziałek, 15 sierpnia 2022 11:53

Poszukiwania zaginionej 72-latki. Kobietę odnaleziono w środku nocy

 
Poszukiwania zaginionej 72-latki. Kobietę odnaleziono w środku nocy źródło: KPP Gniezno

W niedzielny wieczór funkcjonariusze gnieźnieńskiej policji otrzymali informację o zaginięciu 72-letniej mieszkanki gminy Gniezno.

Sytuacja miała miejsce 14 sierpnia br. w godzinach wieczornych. Policjanci otrzymali zawiadomienie, że w rejonie wsi Kalina w gminie Gniezno zaginęła 72-letnia kobieta. Miała się ona oddalić w nieznanym kierunku.

Na miejsce udali się policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwania zaginionej. W działania zaangażowano w sumie 40 funkcjonariuszy.W poszukiwaniach użyto dwóch psów służbowych z przewodnikami z KPP Gniezno oraz KWP w Poznaniu. Jeden z nich wskazał kierunek, gdzie mogła udać się kobieta - informuje gnieźnieńska policja.

W nocy 15 sierpnia, około godziny 2:20 w okolicach miejscowości Kalina policjanci odnaleźli zaginioną, którą przekazali załodze pogotowia ratunkowego. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane