niedziela, 14 sierpnia 2022 14:19

Tragiczny wypadek tuż za granicą powiatu. Nie żyje motocyklista

 
Tragiczny wypadek tuż za granicą powiatu. Nie żyje motocyklista źródło: KPP w Słupcy

W niedzielny ranek doszło do tragicznego wypadku na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i słupeckiego - zginął w nim młody motocyklista.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 260 pomiędzy Brudzewem (gmina Strzałkowo) a Mielżynem (gmina Witkowo). Na odcinku tej drogi, około godziny 8 rano, doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą - w wyniku uderzenia doszło do pożaru.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej, które po dotarciu rozpoczęły gaszenie pojazdów oraz reanimację poszkodowanego 19-letniego kierowcy motocykla, który był nieprzytomny. Mimo to niestety nie udało się uratować jego życia. Poszkodowani jadący samochodem osobowym zostali przewiezieni do szpitala.

Działania służb na miejscu prowadzone były do południa - na ten czas droga była zablokowana i ruch odbywał się objazdem przez Brudzewo, Góry i Mielżyn. Okoliczności wypadku ustali policja pod nadzorem prokuratora. 


źródło: KPP w Słupcy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane