środa, 10 sierpnia 2022 21:02

Wypadek z udziałem motocykla. Lądował śmigłowiec LPR

 
W środowy wieczór służby zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na szosie prowadzącej przez Kosowo w gminie Czerniejewo.
Do zdarzenia doszło 10 sierpnia po godzinie 19. Do służb wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem motocykla na szosie prowadzącej przez wieś Kosowo.

Na miejsce zadysponowano OSP Żydowo, OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Na miejscu okazało się, że jednoślad uderzył w latarnię stojąca przy drodze, w wyniku czego poszkodowani zostali dwaj mężczyźni.

Ze względu na obrażenia u jednego z poszkodowanych zdecydowano wezwać śmigłowiec LPR, który po wylądowaniu na pobliskim polu, przetransportował go do szpitala. Druga osoba została przewieziona karetką.

Droga na czas prowadzonych działań droga była zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane