poniedziałek, 08 sierpnia 2022 11:18

Pożar naczepy przewożącej zużyte baterie

 
Pożar naczepy przewożącej zużyte baterie źródło: OSP Łubowo

Częściowemu spaleniu uległ ładunek, przewożony na naczepie ciężarówki, która zatrzymała się na MOP-ie na drodze S5.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek 5 sierpnia w godzinach popołudniowych. Wówczas to strażacy zostali zadysponowani do pożaru naczepy ciężarówki, znajdującej się na parkingu MOP Łubowo przy S5. 

Na miejsce skierowano OSP Łubowo oraz JRG Gniezno. W międzyczasie kierowca zdążył odczepić ciągnik siodłowy od naczepy.

Po dotarciu pierwszego zastępu zastano pożar ładunku na naczepie, którym okazały się zużyte baterie, przeznaczone do recyklingu. Działania ograniczyły się do stłumienia źródła zadymieni, a po jego zrzuceniu na ziemię, dalszemu dogaszeniu towaru. Na miejscu obecna była także policja.


źródło: OSP Łubowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane