środa, 27 lipca 2022 14:11

Na ul. Moniuszki auto uderzyło w witrynę sklepową

 

W środowe, wczesne popołudnie w centrum Gniezna doszło do zdarzenia drogowego, w którym auto uderzyło w budynek.

Do zdarzenia doszło 27 lipca, przed godziną 14. Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, jadąc ul. Moniuszki w stronę ul. Mieszka I, wpadła na chodnik po prawej stronie jezdni i uderzyła w witrynę sklepową oraz skrzynkę elektryczną, uszkadzając także elewację budynku. Według nieoficjalnych informacji, do zdarzenia doszło, kiedy auto było wyprzedzane z lewej strony przez motocykl.

W zdarzeniu nikomu na szczęście nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia przybył patrol policji, który będzie ustalał dokładne okoliczności kolizji. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z niewielkimi utrudnieniami.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane