sobota, 25 czerwca 2022 10:21

Rozbity samochód w rowie. Podróżujące nim osoby zniknęły

 
Rozbity samochód w rowie. Podróżujące nim osoby zniknęły źródło: OSP Witkowo

W nocy z piątku na sobotę slużby zostaly zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na szosie między Witkówkiem a Folwarkiem.

Sytuacja miała miejsce 25 czerwca, około godziny 2 w nocy. Wówczas to OSP Witkowo otrzymało dyspozycję o konieczności usunięcia plamy oleju na ul. Dworcowej w Witkowie. Przy objeździe odcinka drogi, na której miała się ona znajdować, strażacy najechali na zderzenie drogowe na szosie pomiędzy Witkówkiem a Folwarkiem - w rowie leżało auto po dachowaniu.

Po zatrzymaniu wozu, strażacy dokonali oględzin pojazdu, ale w środku nikogo nie było. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz przeszukania terenu wokół pod kątem potencjalnych osób poszkodowanych. Ponadto powiadomiono także o zdarzeniu policję.

Działania na miejscu zakończono dopiero po wyciągnięciu auta z rowu i zabraniu go z miejsca zdarzenia. Okoliczności wyjaśniające prowadzi policja.

źródło: OSP Witkowo

3 komentarzy

  • Link do komentarza Paweł niedziela, 26 czerwca 2022 12:10 napisane przez Paweł

    Może pasażerów porwało UFO?

  • Link do komentarza Endriu sobota, 25 czerwca 2022 16:06 napisane przez Endriu

    Gdzie pasażerowie -uciekli????

  • Link do komentarza czytelnik sobota, 25 czerwca 2022 11:44 napisane przez czytelnik

    Czyżby z duszą i ciałem pofrunęły na Sąd Boży?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane